Türk Adult Forumları - Türkçe Adult Site  

  Türk Adult Forumları - Türkçe Adult Site > Adultmerkezi Her Telden > Cinsel Sağlık Merkeziniz

Cinsel Sağlık Merkeziniz Cinsel sağlık ve bilgi merkezi. En tıbbi yöntemlerle ve evde yapabileceğiniz cinsel sağlık ansiklopedisi.

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30 Kasım 2015, 01:24     #1
Аdmin

Üye No : 12844
Mesajlar : 432
Konular : 436
Şehir :
AĞA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Standart Tehlike canları calmasın

Evet, cinsellik önemli, evlilik kurumunun da olmazsa olmazı. Ama iki kişinin iyiyi, kötüyü paylaşmak, bir ömür geçirmek için bir araya geldiği, çocuk yetiştirdiği bu birliktelik sadece cinsel zevkler üzerine kurulur ya da öyle düşünülürse çok geçmeden tehlike çanları çalar, düş kırıklıkları birbirini izler...
BÖYLE SORU YOK!
Bıldırcın havalanmıyor
17 yaşındayım. Yaşıtlarımda her şey normal ama benim bıldırcın hiç havalanmıyor. Bu duruma çok üzülüyorum. Acaba ne yapmam gerekiyor?
CEVAP
Sevgili yavrum, kimseye söylemedin ama dünya alem duydu şimdi. Bıldırcın avcıları yollara düştü. Fakat o avcıların tümü kız, bıldırcın peşindeler. Her biri “Ben avlayacağım” diye yarışıyor. Ve köşe bucak seni arıyor. Senin bıldırcın ne kadar besili? Cılız mı, semiz mi? Mübarek hayvanın eti çok lezzetlidir. Kimileri ağla yakalanır. Avcılar bunu iyi bilir! Sakın sen ağa düşme. Merminin menziline de girme. Çünkü bıldırcın çok zeki bir hayvan değildir. Ola ki ürker uçuverir. “Yuvam” diye bir deliğe giriverir. Eğer öyle olursa, sen bana bir mail atarsın, kanadı mı, kanamadı mı diye sorular sorarsın.
GÜNÜN SORULARI
Cinsel organım boynunu büküyor
17 yaşındayım. Penisim sürekli ereksiyon halinde ama ne zaman ilişkiye girmek istesem kanatlanmıyor. Hep sert duran şey boynunu büküyor. Nedeni nedir?
CEVAP
Sevgili ve değerli okurlar, sizlerin hiç mi derdi yok? Aklınızda hep aynı hedef, aynı ok. Siz aşkı bilmez misiniz? Sekssiz aşkı merak edip öğrenmez misiniz? Bu ne iştah! Sanki kızlar lop yumurta. Sizlerin elinde bir tava. Onları tavlasam, tavalasam... Punduna getirip ağzımda ovalasam. O bitince başka bir yumurtayı kovalasam. Sonra? Sonrası malum. Uygarlık ve bilim alanında atı alan Üsküdar’ı geçsin, bizim gençler kıyıda araba vapuru beklesin. Sizlere yakışıyorsa ne ala. Size göre kız olsun da ister Hale, ister Mualla. İşi bu kadar basite indirgemeyin. Hep aynı haltı işlemeyin.
Karım cinselliğe çok soğuk
3 yıldır evliyiz. Karım cinselliğe çok soğuk. Ayrı yataklarda yatıyoruz. Ne yaptıysak olmadı. Bize ne önerirsiniz?
CEVAP
Değerli okurum, şansına küs desem kadınının işine gelecek. 3 yıl elini sürmesen bayram edecek. Kız, öfkelen dersini ver desem, o bu konuda senden daha üstün gelecek. Soğukluğunu yatakta alternatif ısıtıcılarla azaltmak gerekirken ayrı yatak buzluğuna girerek daha da donduruyor. Bu yolun trafiği kapanmış. Önünde otoban gibi uzun yollarda ne yapacak, kime göz atacak, kime avuç açacaksın. Biz elimizden geleni yapalım desek kadının asla gelmeyecek. Olası önerilere de “He” demeyecek. Sonunda trafik çıkmaz yola girmenin cezasını kesecek ve takside bağlanacak. Kaç zaman ödenir bilmiyorum, en azından profesyonel bir yardıma “He” derse onun için iyi olur diyorum.
Çok sevmem lazım
28 yaşındayım, başımdan bir evlilik geçti. Aşık olmadan kimseyle birlikte olamıyorum. Psikolojik bir durum mu?
CEVAP
Değerli okurum, şu Fransızlar’ın en pahalı ve en lezzetli yemeği salyangoz dolmasıymış. Önüne koysalar yer misin? Ben yiyemem. Bana söyler misin, neden yiyemiyorum? Sorun aynen bunun gibi.
Erkek arkadaşım sekse çok düşkün
21 yaşında kızım. 1 yıldır beraber olduğum sevgilim var. Sekse çok düşkün. Ama ben zevk almıyorum. Erkek arkadaşım da “Evliliğimizde sorun olur” diyor. Onu kaybetmekten çok korkuyorum. Ne yapmam gerekiyor?
CEVAP
Sevgili okurum, evliliği cinsellik eksenine oturtuyorsan, zevk alsan da almasan da, bir süre sonra büyük düş kırıklıkları yaşayacaksın. Çünkü cinsellik değişiktir, değişkendir. Zamana, zemine ve yıllara göre değişir. Bu yaşta cinsellikten zevk almaman doğaldır. Evleneceksin, zaman geçecek, cinselliğe alışacaksın. O zaman gerçek cinsel kimliğin ortaya çıkacak. Unutmayalım ki cinsellik evlilikte çok önemli rol oynar ama evlilik salt cinsel zevkler üzerine kurulacak bir kurum değildir.
Penisim çok küçük ve ince
13 yaşındayım. Penisim çok küçük ve ince. Yaşıtlarımınkiler daha kalın ve büyük. Ne yapmam gerekiyor? Beni aydınlatır mısınız?
CEVAP
Sevgili yavrum, seninki de büyüyecek üzülme. Bir tek şeye dikkat et. Yumurtalar fındık kadar ve ondan küçük ise hemen acilen bir üroloji veya endokrinoloji uzmanına başvur. Yumurtalar bir badem kadarsa sorun yok. Kendi haline bırak. Penisin büyüyecektir.
Kan gelmedi
22 yaşında kızım. Bir hafta kadar önce sözlümle ilişkiye girdik, bende kanama olmadı. Sözlümle ikinci kez ilişkiye girdik ama yine kan yoktu. Daha önce kimseyle birlikte olmadım. Kan gelmemesinin sebebi ne olabilir?
CEVAP
Esnektir yavrum, esnektir. O sırada esneyivermiştir ne yapalım? Kızlık zarı bakımından bakiresin. Ama cinsel birleşme yapmış bir bakire!
Erken boşalma sürer mi?
18 yaşındayım. İlk deneyimimi genelevde yaşadım. Ben erken boşalıyorum. İlişkiye girmeden boşalma oluyor. Bu sorunun devam etmesinden korkuyorum.
CEVAP
Sevgili okurum, erken boşalman genelevdeki kadınların işine yarıyor. Ama senin işini bozuyor. Bir süre sonra bu alışkanlık haline dönüşebilir. Genelde evlilik koşullarında düzeliyor. Bu durumda da bizler devreye giriyoruz. Erken boşalmayı tedavi ediyoruz.
Çok çekingenim
30 yaşında kadınım. 2 yıldır bir ilişkim var ama utanıyorum. Beni beğenmezse diye çok korkuyorum. Sürekli üzerimde bir şeylerin olmasını istiyorum. Çekingenliğim yüzünden orgazm da olamıyorum. Ne olur yardım edin.
CEVAP
Sevgili okurum, partnerine güveniyorsan seninle uzun vadeli ilişki içerisinde olacaksa, yani evlenecekse gerisi dört duvar arasında sizi ilgilendirir. Ayrıca seni dışarıda da deşifre etmez. Ama senin kendine biçtiğin değerlerle erkek gözüyle verilen değer çok farklıdır. Bir bunu öğrensen var ya kraliçe sensin.
Karım çok rahatsız
42 yaşında, 20 yıllık evliyim. Erken boşalıyorum. Eşim bu durumdan çok rahatsız. Ne yapmam gerekiyor?
CEVAP
Değerli okurum evli erkeklerin ortalama yarısında erken boşalma var. Gençlik yıllarında mastürbasyon döneminde başlıyor ve evlenince de sürüyor. Bu bir şartlanmadır. Erken boşalmanın tedavisi var. Üstesinden geliyoruz. Ama uzaktan ilaç verilmiyor. Uzmanına doğrudan başvuracaksınız.
Hep prezervatif mi takacağım?
Evlendiğim zaman çocuk yapma dışında her ilişkiye girerken prezervatif mi takacağım? Başka bir yol var mı?
CEVAP
Değerli okurum, tabii ki çok yolu var. Hele bir evlen bakalım. Sana bu köşede ne bilgiler verilecek daha. Ama ne olursa olsun doğanın gücü ve kuralları daima bizim bilgilerimizin bir adım önünde olacak.
Esnek olabilir mi?
19 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik acı duymadım, kan gelmedi. Kızlığım bozuldu diye çok korkuyorum. Acaba kızlık zarım esnek olabilir mi?
CEVAP
Esnek yavrum, esnek. Bir daha yineliyorum esnek esnek. Üzüntüye, sıkılmaya gerek yok.
Cinsel organımda sivilceler çıkıyor, neden?
21 yaşındayım Cinsel organımın üzerinde garip sivilceye benzer şeyler çıkıyor. Girdiğim ilişkiden mi kaynaklanıyor?
CEVAP
Sevgili okurum, o kadar kısa ve ayrıntısız bilgi ki sivilce mi, et beni mi? Bunu bilmeden sana ne yanıt vereyim? Ama cinsel birleşmeyle fazla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Çok tedirginsen bir cilt hastalıkları uzmanına gitmeni öneririm.
GÜNÜN SÖZÜ
Evrenin sonsuzluğunu sadece
düşüncenin hızı aşar. H.D.

posta.com.tr/saglik/cinselsaglik/YazarHaberDetay/Tehlike-canlari-calmasin.htm?ArticleID=314072
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
StilRSS RSS 2.0 XML MAP HTML SiteMap